Tel.: (00420) 734 719 165

Tantra masáže - Tantra Salón Praha

DUCHOVNÍ ROZVOJ A SEXUALITA

Většina lidí prožívá transcendenci intenzivněji ve svých ložnicích než v kostele, mešitě nebo synagoze.

Tantrici na rozdíl od jiných náboženství chápou sexualitu a duchovnost jako navzájem neoddělitelné. Duchovnost je všude a má se za to, že vesmírná (duchovní) energie prostupuje celým fyzickým světem včetně našich těl. Když se milujeme, můžeme se s touto univerzální energií spojit. Tantrické milování nám umožňuje překročit omezení našeho fyzického těla. Znamená hluboké spojení těla, srdce, mysli i ducha a splynutí s jednotou celého vesmíru.

Po zvládnutí základních praktik se sexuální energií si můžou partneři svou sexuální energii vzájemně vyměnovat. Toto je cesta která vede ke skutečnému splynutí sexuální a duchovní energie. Po zjemnění Vaší sexuální energie pokročilýma technikama a meditací, se můžete dopracovat do prodlouženého orgasmu a do změněného stavu vědomí. Podle tantry k tomuto orgasmickému splynutí milenců dochází, pokud jsou v naprosté harmonii. Čím lépe se naučíte uvolnit a zcela se odevzdat svému partnerovi, tím pravděpodobnější je, že zažijete toto mimořádné spojení.

Tato podoba harmonizace je velice silná. Pokud se dokáží oba partneři otevřít a přijímat energii lásky jeden od druhého, prožijí splynutí a blízkost, která se nepodobá ničemu jinému a nedá se popsat slovy.

Oba partneři se skutečně můžou stát jedním tělem. Když tento proud sexuální energie mezi nimi dosáhne správné intenzity a rovnováhy, bude se zdát, že se jejich individuální těla rozplývají v extatické vibraci obíhajících a pulzujících energií. To je skutečný orgasmus těla a duše.

Je to stav, v němž přestanete vnímat své tělo jako hmotu. To co existuje hluboko uvnitř je elektřina, nikoli hmota. Cítíte své tělo jako vibrující energii, jako elektřinu. Vaše tělo vibruje tak intenzivně, že úplně zapomenete, že je hmotné. Stane se elektrickým jevem. Fyzikové tvrdí, že hmota neexistuje, že veškerá hmota je pouhý je jev. Při tomto hlubokém orgasmu se stanete tím vlněním a Váš milovaný pulzuje s vámi. Vaše energie roztaje a splyne s celým vesmírem – ovšem jen na okamžik. V tom okamžiku prožíváte posvátné vytržení, protože jste součástí celku.

Pokud jsou ve vašem vztahu otevřeny i další kanály pro komunikaci a sdílení, pomůže tato výměna energií vaší lásce vyrůst a vaše vzájemná láska bude obohacovat i lidi okolo vás.

Otázka která nastává je „kdy přestat“? Většina párů přestane když muž ejakuluje. U multiorgasmického milování tento mezník neexistuje. Můžete se milovat jak dlouho budete chtít.

Sexuální energie rozvíjí vaše pocity a postoje a zvyšuje jejich intenzitu. Proto se také sexuální slast obvykle pokládáza nejvyšší blaho a proto je pocit zamilování tak intenzivní a všeobjímající.

Je nanejvýš důležité abyste se pokusili vyřešit emocionální rozpory než se pokusíte o oběh a rozptylování sexuální energie, jinak by se vaše hádky mohly stát těma nejdivočejšíma. Pokud při milování vznikají negativní pocity, přestaňte nebo se pokuste je přeměnit na pozitivní pocity tak, že se budete usmívat a přemýšlet o kladných vlastnostech partnera. Milování by mělo být něčím vzácným – měl by to být požitek a né rutina. Lidé by se měli milovat když mají povznesenou náladu a jsou plní energie.

Díky tantrické sexualitě může člověk znovu zakusit ztracenou harmonii či duchovní jednotu s přírodou a vesmírem, o níž často mluví filozofie a náboženství.

Základní techniky práce se sexuální energií učíme v Tantra Salonu Praha během tantra masáže Hluboká práce se sexuální energií. K tomuto rozvoji jsou nutná pravidelná pokud možno každodenní cvičení tantrických nebo taoistických technik.

Každé sebezdokonalování stejně jako to sexuální vyžaduje určité úsilí. Většina lidí má instinktivní sexuální touhu. Co s ní udělámě a jak ji budeme udržovat a rozvíjet v průběhu života je na každém z nás.

Fotogalerie

Tantra Salon Praha - Pavlína 1 Tantra Salon Praha - Markéta 1 Tantra Salon Praha - Pavlína 2 Tantra Salon Praha - Markéta 2

Malé občerstvení

Příjemné prostředí

Intimní atmosféra

Masážní oleje nejvyšší kvality

Přátelští a kvalifikovaní terapeuti se zkušenostmi

Osobní přístup

Nabídka práce

Hledá se certifikovaná masérka se zkušenostmi v masážích. Své životopisy s fotografií zasílejte na info@tantrasalon.cz.
Nabízíme práci v hezkém a přátelském prostředí.
Nástup možný ihned.

Reference

 • Pavlina my dear,
  unfortunately is finished... but I will return asap! A tantra massage what you have done me last afternoon, is in absolute one of the two best that I has received in the last 10 years (and they have been many, as I have told you): You are really great! I had received what was mine desires, sensuality and relax, but with a performance to the top of the top. I work now to plan my next ,really next, trip to find again your magic hands.
  Talk to you soon.
  Herman
 • Dobrý den,
  tantramasáž jsem dostala dárkem k vánocům. Sice jsem o ní slyšela od kamarádek, ale i tak jsem si nebyla jista, do čeho jdu ,prostředí mě příjemně překvapilo, přítmí, svíčičky, krásná vůně, stylová hudba, příjemná a sympatická dívka. Chvíli jsme si povídali a pak následovala nádherná masáž, bezva jsem si odpočinula a uvolnila se. Bylo to super! Myslím, že něco tak krásného by si zasloužila každá žena a ne jenom jednou za život. Až se zase v práci budou ptát, co si přeji k vánocům, vím, co odpovím.
  Děkuji, Markétko!
  Alena B.