Tel.: (00420) 734 719 165

Tantra masáže - Tantra Salón Praha

Nabídka tantra masáží

VŠE CO O TANTRA MASÁŽI POTŘEBUJETE VĚDĚT

Co je to Tantra masáž?

Tantra masáž je prožitková masáž celého těla, která je složená technikami z různých typů masáží.
Tantra masáž vychází z tantrické filozofie, která hlásá přirozenost. Nahota je přirozená, intimní části jsou důležité části našeho těla. To je důvod, proč se masáž neomezuje jen na určité části, jak je to u jiných typů masáží.
Tantra masáže jsou masáže celého těla včetně intimních míst a v Tantra Salonu Praha jsou prováděné s nejvyšší úctou a respektem k masírovanému.

V Tantra Salonu Praha Magické Ruce je k masáži používaná směs přírodních BIO olejů nejvyšší kvality bez chemických přísad či umělých aromat. Samotná směs olejů zbavuje napětí, depresí, pocitů úzkosti. Dále zklidňuje nervový systém, odhání stres a navozuje příjemné pocity. V Tantra Salonu Praha si lze podle preferencí vybrat horký nebo studený olej.

Cíl Tantra masáže

Tantrická masáž může mít několik cílů, některé z nich se můžou vzájemně prolínat tzn. jedna tantra masáž může obsáhnout více cílů respektive naplnit více Vašich potřeb najednou. Vše záleží na potřebách Vašeho těla, srdce a mysli:

 • cíl relaxace a hlubokého uvolnění
 • cíl načerpání nových sil a energie
 • cíl práce se sexuální energií
 • cíl vyživit Vaše tělo láskyplnými doteky a přijetím
 • cíl extatického opojení
 • cíl citové, emoční nebo duševní blízkosti
 • cíl se učit pracovat s vlastní sexuální energií
 • cíl léčení či terapie
 • cíl práce se sexuální energií,... to vše může vést k hlubokým prožitkům.

Rádi si vyslechneme co máte na srdci a co od masáže očekáváte.

Průběh Tantra masáže

Před samotným průběhem tantrické masáže budete mít dostatek časového prostoru pro osprchování, občerstvení a seznámení se s masérkou, během kterého Vám budou zodpovězeny veškeré dotazy které k masáži, Tantře či práci se sexuální energií máte.
Dostatečný časový prostor budete mít také po masáži, kdy si můžete vychutnat vnitřní klid a nechat doznít příjemné pocity, které Vám masáž přinesla.
Nechte se okouzlit magickými doteky v krásném a voňavém prostředí, kde je intimní atmosféra zvýrazněna svíčkami a uvolňující hudbou.

POSTUP TANTRA MASÁŽE

 • Smyslný rituál - během tohoto rituálu budete uctívaní jako bůh Šiva či bohyně Shakti
 • Exit masáž - v této části dochází k uvolňování a vytahování napětí z těla ven
 • Masáž s horkými ručníčky - masáž s ručníčky namáčenými do voňavé lázně krásně prohřejí a prokrví pokožku, která se tímto stane více citlivější a vnímavější na další doteky, teplo zároveň pomáhá hlubšímu uvolnění svalů
 • Hýčkání hebkými předměty
 • Olejová masáž - masáž celého těla včetně joni a lingamu, což jsou sanskrtské názvy pro ženské a mužské pohlaví.

Tento průběh platí zejména pro relaxační tantra masáže. U léčivých a terapeutických tantra masáží či tantra masáží hluboká práce se sexuální energií se průběh může odlišovat.

Tantra masáže působí na několika rovinách:

 • Rovina relaxace, uvolnění a příjemného pocitu – speciální hmaty a postup tantra masáže uvolňují tělo i mysl do hloubky a zároveň napomáhají nárůst a rozproudění vnitřní životodárné sexuální energie.
  Stačí si jen vybrat z pestré nabídky Relaxačních tantra masáží jako jsou Dotek Tantry, Tradiční Tantrická Masáž, Tantrická Oslava Těla, Tantrická Oslava Těla s Mámením Smyslů, Aloha Tantra – tantricko havajská masáž, Čtyřruční Tantra Masáže dle výběru 60, 90, 120, 150 min, Tantra Masáže pro páry dle výběru 90, 120, 150 min.
 • Rovina práce se sexuální energií – je určena pro lidi, kteří se chtějí se naučit rozvíjet a prožívat svůj sexuální potenciál naplno nebo pro lidi kteří se zabývají tantrou více do hloubky. Pomocí starých taoistických technik, které byly po celé tisíciletí utajovány před civilizací a byly předávány jen z mistra na žáka se díky našich instrukcí můžete sami naučit svou sexuální energii navyšovat a rozprostírat ji do těla, což vede k celotělovým orgasmům.
  Pravidelným používáním praktik si zlepšíte Váš zdravotní stav a budete vitálnější.
  Více o práci se sexuální energií se dozvíte v kolonce Tantra Masáže – Hluboká práce se sexuální energií. V případě že Vás práce se sexuální energií zajímá, můžete si vybrat tantra masáž Oheň Mocného Draka pokud jste muž nebo tantra masáž Bílá Tygřice pokud jste žena.
 • Rovina léčení – je určena pro lidi, kteří nejsou zcela spokojení se svým intimním životem nebo se v něm cítí nenaplnění a čelí problémům jako jsou strach, stud, nepřijetí svého těla a svých intimních částí. Můžou se objevit problémy na fyzické rovině jako bolestivý styk a necitlivost.
  Pro problémy spojené se sexualitou psychického rázu nabízíme Terapeutická Tantra Masáž - Cestička Do Ráje. Tato masáž je spojena s terapií.
  Pokud pocity nenaplněného intimního života jsou fyzického rázu, jsou tu pro Vás Léčivé Tantra Masáže, které pracují se speciálně vyvinutým postupem doteků kdy dochází k uvolňování bloků a k postupné revitalizaci.

Pokud se jedná o sexuální, gynekologické či reprodukční problémy hlubšího rázu je nutno vyhledat lékařskou pomoc. Při léčení značně pomáhají taoistická cvičení, práce se sexuální energií a tradiční čínská medicína.

Fotogalerie

Tantra Salon Praha - Pavlína 1 Tantra Salon Praha - Markéta 1 Tantra Salon Praha - Pavlína 2 Tantra Salon Praha - Markéta 2

Malé občerstvení

Příjemné prostředí

Intimní atmosféra

Masážní oleje nejvyšší kvality

Přátelští a kvalifikovaní terapeuti se zkušenostmi

Osobní přístup

Nabídka práce

Hledá se certifikovaná masérka se zkušenostmi v masážích. Své životopisy s fotografií zasílejte na info@tantrasalon.cz.
Nabízíme práci v hezkém a přátelském prostředí.
Nástup možný ihned.

Reference

 • Pavlina my dear,
  unfortunately is finished... but I will return asap! A tantra massage what you have done me last afternoon, is in absolute one of the two best that I has received in the last 10 years (and they have been many, as I have told you): You are really great! I had received what was mine desires, sensuality and relax, but with a performance to the top of the top. I work now to plan my next ,really next, trip to find again your magic hands.
  Talk to you soon.
  Herman
 • Dobrý den,
  tantramasáž jsem dostala dárkem k vánocům. Sice jsem o ní slyšela od kamarádek, ale i tak jsem si nebyla jista, do čeho jdu ,prostředí mě příjemně překvapilo, přítmí, svíčičky, krásná vůně, stylová hudba, příjemná a sympatická dívka. Chvíli jsme si povídali a pak následovala nádherná masáž, bezva jsem si odpočinula a uvolnila se. Bylo to super! Myslím, že něco tak krásného by si zasloužila každá žena a ne jenom jednou za život. Až se zase v práci budou ptát, co si přeji k vánocům, vím, co odpovím.
  Děkuji, Markétko!
  Alena B.