Tel.: (00420) 734 719 165

Tantra masáže - Tantra Salón Praha

Tantra Masáže – Hluboká práce se sexuální energií

terapeuticka-masaz

Tato tantra masáž je určená pro lidi, kteří se chtějí naučit pracovat se svou sexuální energií a rozvíjet svou sexualitu do nových rozměrů. Během tantrické masáže se budete podílet aktivně na navyšování sexuální energie, rozptylování energie do celého těla a zvyšování své sexuální citlivosti, což u zdravých lidí povede k celotělovému orgasmu až ke změně vědomí a multiorgasmu.

Během tantra masáže budou maséři pomocí speciálních technik pomáhat zprůchodňovat energetické toky celého těla a stimulovat určité energetické - akupunkturní body a tím přispívat k větší průchodnosti celého vašeho já a možnosti ještě většího navýšení životodárné energie což vede k nejhlubším možným prožitkům.

Techniky výrazně podporují Vaše zdraví.

 

Nabídka tantra masáží hluboká práce se sexualní energií:

Bílá Tygřice – tantra masáž pro ženy

Fotogalerie

Tantra Salon Praha - Pavlína 1 Tantra Salon Praha - Markéta 1 Tantra Salon Praha - Pavlína 2 Tantra Salon Praha - Markéta 2

Malé občerstvení

Příjemné prostředí

Intimní atmosféra

Masážní oleje nejvyšší kvality

Přátelští a kvalifikovaní terapeuti se zkušenostmi

Osobní přístup

Nabídka práce

Hledá se certifikovaná masérka se zkušenostmi v masážích. Své životopisy s fotografií zasílejte na info@tantrasalon.cz.
Nabízíme práci v hezkém a přátelském prostředí.
Nástup možný ihned.

Reference

 • Pavlina my dear,
  unfortunately is finished... but I will return asap! A tantra massage what you have done me last afternoon, is in absolute one of the two best that I has received in the last 10 years (and they have been many, as I have told you): You are really great! I had received what was mine desires, sensuality and relax, but with a performance to the top of the top. I work now to plan my next ,really next, trip to find again your magic hands.
  Talk to you soon.
  Herman
 • Dobrý den,
  tantramasáž jsem dostala dárkem k vánocům. Sice jsem o ní slyšela od kamarádek, ale i tak jsem si nebyla jista, do čeho jdu ,prostředí mě příjemně překvapilo, přítmí, svíčičky, krásná vůně, stylová hudba, příjemná a sympatická dívka. Chvíli jsme si povídali a pak následovala nádherná masáž, bezva jsem si odpočinula a uvolnila se. Bylo to super! Myslím, že něco tak krásného by si zasloužila každá žena a ne jenom jednou za život. Až se zase v práci budou ptát, co si přeji k vánocům, vím, co odpovím.
  Děkuji, Markétko!
  Alena B.