Tel.: (00420) 734 719 165

Tantra masáže - Tantra Salón Praha

Tantrická masáž - Léčení Rozety

Rozeta je pojmenování pro konečník, který je nejvíce tabuizovanou častí těla v naší společnosti. Součástí této oblasti je hráz (perineum), která je důležitým svalem a vodičem energie při milování a prožívání potěšení jak u žen tak u mužů. V čakrovém systému je rozeta a hráz středem první čakry – energetického centra, které je klíčové nejen pro prožívání bytí ve fyzickém těla a fyzického potěšení, ale také být sám sebou, stát pevně na svých nohou, radovat se ze své odlišnosti..a nebo cítit pocity viny či vinit druhé, mít strach se projevit, raději nebýt viděn…

Rozeta je často naším „odkladištěm všeho nepohodlného,“ ukládáme tam to, co nechceme nebo nedokážeme vidět a nechceme, aby to viděli druzí. Proto léčení Rozety přináší velikou úlevu a často se ihned přímo odrazí v našem jednání a prožívání. Vedle toho Rozeta bývá zdrojem sexuálního potěšení a v tomto rituálu je možné dát prostor prozkoumávání i tohoto jejího potenciálu.

Pracuje se s cíleně vyvinutým postupem doteků v oblasti křížové kosti, pánevních lopat, sedacích kostí a všech svalů a tkání v oblasti zadečku.

Tantrická Masáž Léčení Rozety 150 min/4500,- CZK

Autorem článku Léčivých tantra masáží je Markéta.

Fotogalerie

Tantra Salon Praha - Pavlína 1 Tantra Salon Praha - Markéta 1 Tantra Salon Praha - Pavlína 2 Tantra Salon Praha - Markéta 2

Malé občerstvení

Příjemné prostředí

Intimní atmosféra

Masážní oleje nejvyšší kvality

Přátelští a kvalifikovaní terapeuti se zkušenostmi

Osobní přístup

Nabídka práce

Hledá se certifikovaná masérka se zkušenostmi v masážích. Své životopisy s fotografií zasílejte na info@tantrasalon.cz.
Nabízíme práci v hezkém a přátelském prostředí.
Nástup možný ihned.

Reference

 • Pavlina my dear,
  unfortunately is finished... but I will return asap! A tantra massage what you have done me last afternoon, is in absolute one of the two best that I has received in the last 10 years (and they have been many, as I have told you): You are really great! I had received what was mine desires, sensuality and relax, but with a performance to the top of the top. I work now to plan my next ,really next, trip to find again your magic hands.
  Talk to you soon.
  Herman
 • Dobrý den,
  tantramasáž jsem dostala dárkem k vánocům. Sice jsem o ní slyšela od kamarádek, ale i tak jsem si nebyla jista, do čeho jdu ,prostředí mě příjemně překvapilo, přítmí, svíčičky, krásná vůně, stylová hudba, příjemná a sympatická dívka. Chvíli jsme si povídali a pak následovala nádherná masáž, bezva jsem si odpočinula a uvolnila se. Bylo to super! Myslím, že něco tak krásného by si zasloužila každá žena a ne jenom jednou za život. Až se zase v práci budou ptát, co si přeji k vánocům, vím, co odpovím.
  Děkuji, Markétko!
  Alena B.