Tel.: (00420) 734 719 165

Tantra masáže - Tantra Salón Praha

Pravidelná cvičení

Dnešní doba je velice uspěchaná, kdy každým dnem musíme čelit náročným situacím. Tyto situace jsou velice unavující, vyčerpávající a oslabují naše fyzické i energetické tělo. Vyčerpaní či nemocní jedinci nejsou schopni přijímat příliš tlaku zvenčí, velmi rychle se unaví, jiní lidé a okolí je dráždí. Život jim připadá těžký…

Pomocí různých taoistických technik a práce s různými druhy energie (včetně sexuální energie) a meditace se naučíte:

 • dostávat se do vnitřního zdroje životní síly a kreativity
 • rozvíjet svou vnitřní sílu
 • být ve svém nitru a udržet tělo i mysl v klidu
 • navyšovat životní energii
 • posílit sexuální potenciál
 • posílit vnitřní orgány a podpořit proces sebeuzdravení

Vnitřní síla závisí na množství energie kterou máte k dispozici. Dostatečné množství energie v dolním centru zajistí klid, soustředěnost a přinese Vám více stability, vyrovnanosti, více osobní síly v každodenním životě.

Lidské tělo funguje jako baterie. Pomocí cvičení budete schopni navýšit životodárnou energii a posléze jí uchovávat třeba pro pozdější využití.

Navýšením životodárné energie posílíte vnitřní orgány a podpoříte proces sebeuzdravení, povzbudíte svůj oběhový lymfatický, nervový i hormonální systém.

ROZVRH
Pondělí 10:00 – 11:30
Sobota 10:00 – 11:30

VZÍT S SEBOU

 • pohodlné oblečení
 • dobrou náladu

Lekce probíhají v prostorech Tantra Salonu Praha. Nutné objednání předem z důvodu omezené kapacity.

Fotogalerie

Tantra Salon Praha - Pavlína 1 Tantra Salon Praha - Markéta 1 Tantra Salon Praha - Pavlína 2 Tantra Salon Praha - Markéta 2

Malé občerstvení

Příjemné prostředí

Intimní atmosféra

Masážní oleje nejvyšší kvality

Přátelští a kvalifikovaní terapeuti se zkušenostmi

Osobní přístup

Nabídka práce

Hledá se certifikovaná masérka se zkušenostmi v masážích. Své životopisy s fotografií zasílejte na info@tantrasalon.cz.
Nabízíme práci v hezkém a přátelském prostředí.
Nástup možný ihned.

Reference

 • Pavlina my dear,
  unfortunately is finished... but I will return asap! A tantra massage what you have done me last afternoon, is in absolute one of the two best that I has received in the last 10 years (and they have been many, as I have told you): You are really great! I had received what was mine desires, sensuality and relax, but with a performance to the top of the top. I work now to plan my next ,really next, trip to find again your magic hands.
  Talk to you soon.
  Herman
 • Dobrý den,
  tantramasáž jsem dostala dárkem k vánocům. Sice jsem o ní slyšela od kamarádek, ale i tak jsem si nebyla jista, do čeho jdu ,prostředí mě příjemně překvapilo, přítmí, svíčičky, krásná vůně, stylová hudba, příjemná a sympatická dívka. Chvíli jsme si povídali a pak následovala nádherná masáž, bezva jsem si odpočinula a uvolnila se. Bylo to super! Myslím, že něco tak krásného by si zasloužila každá žena a ne jenom jednou za život. Až se zase v práci budou ptát, co si přeji k vánocům, vím, co odpovím.
  Děkuji, Markétko!
  Alena B.