Tel.: (00420) 734 719 165

Tantra masáže - Tantra Salón Praha

Relaxační Tantra Masáže

[design/2012/relaxacni-tantra-masaze.jpg]

Tantra masáže určené pro lidi kteří se chtějí nechat hýčkat. Tyto tantra masáže můžou mít mnoho barev. Můžete se odevzdat hlubokému uvolnění, vzájemné blízkosti, porozumění, přijetí, něžnosti, smyslnosti, hravosti, extatickému opojení, záleží na tom co právě Vaše tělo a mysl potřebují.

Během tantrické masáže můžete zapomenout na jakékoliv starosti. Magické ruce zkušených masérek Vás uvolní a přivodí klid, harmonii a příjemné pocity Vašemu tělu, duši i mysli.

Nabídka Relaxačních Tantra Masáží:

Fotogalerie

Tantra Salon Praha - Pavlína 1 Tantra Salon Praha - Markéta 1 Tantra Salon Praha - Pavlína 2 Tantra Salon Praha - Markéta 2

Malé občerstvení

Příjemné prostředí

Intimní atmosféra

Masážní oleje nejvyšší kvality

Přátelští a kvalifikovaní terapeuti se zkušenostmi

Osobní přístup

Nabídka práce

Hledá se certifikovaná masérka se zkušenostmi v masážích. Své životopisy s fotografií zasílejte na info@tantrasalon.cz.
Nabízíme práci v hezkém a přátelském prostředí.
Nástup možný ihned.

Reference

 • Pavlina my dear,
  unfortunately is finished... but I will return asap! A tantra massage what you have done me last afternoon, is in absolute one of the two best that I has received in the last 10 years (and they have been many, as I have told you): You are really great! I had received what was mine desires, sensuality and relax, but with a performance to the top of the top. I work now to plan my next ,really next, trip to find again your magic hands.
  Talk to you soon.
  Herman
 • Dobrý den,
  tantramasáž jsem dostala dárkem k vánocům. Sice jsem o ní slyšela od kamarádek, ale i tak jsem si nebyla jista, do čeho jdu ,prostředí mě příjemně překvapilo, přítmí, svíčičky, krásná vůně, stylová hudba, příjemná a sympatická dívka. Chvíli jsme si povídali a pak následovala nádherná masáž, bezva jsem si odpočinula a uvolnila se. Bylo to super! Myslím, že něco tak krásného by si zasloužila každá žena a ne jenom jednou za život. Až se zase v práci budou ptát, co si přeji k vánocům, vím, co odpovím.
  Děkuji, Markétko!
  Alena B.