Tel.: (00420) 734 719 165

Tantra masáže - Tantra Salón Praha

PODSTATA DOTEKU

12. a 13. května 2012

V této dílně se s láskou a bez posuzovaní podíváme na to, kde jsme, jak se dotýkáme – sami sebe i druhých. Co pro nás dotek znamená. Co nám dává a kde ho máme nedostatek. Zjistíme, jakým způsobem se doteku vyhýbáme, jaký dotek potřebujeme a jaký nás otevírá a oživuje. Pozvolna pozveme přirozenost doteku do našeho života. Dotkneme se citlivosti a vnímavosti. Se vzájemným dotekem budeme pracovat velmi pozvolna a citlivě s respektem ke hranicím každého z nás.

Dotýkat se znamená cítit život. Abychom se dotýkali plně, je potřeba stát pevně na zemi, otevřít se, vstoupit do kontaktu a cítit. Když tohle uděláme, jsme spojeni. Spojeni se sebou a s proudem života.

Dotek je vedle mateřského mléka první (a celoživotní) výživou, která nás utváří a vtiskává nám budoucí pohled na život. Dotek nás beze slov učí o našich hranicích, o lásce, bolesti, potěšení a radosti. Učí nás ochotě nebo rozhodnutí a aktivitě sdílet sama sebe.

Dílna je určena všem, kdo chtějí proniknout hlouběji do podstaty doteku. Jak těm, kdo mají s dotýkáním těžkosti, tak těm, kteří mají doteky velice rádi a v neposlední řadě i těm, kteří se dotekem zabývají profesionálně. Každému nabídne příležitost rozšířit svoji vnitřní kapacitu dávání a přijímání doteku a vnést do této oblasti života vědomější přístup.

Markéta se o dotek a jeho léčivou sílu se aktivně zajímá přes 14 let. Postupně techniky ustoupily do pozadí a v dlaních ji krystalizuje cesta láskyplného doteku. Už to není ona, kdo se učí doteku, ale dotek učí ji. Učí ji o životě, do kterého se tak vlévá něha, úcta, přijetí a radost. Při individuálních setkáních a masážích vychází z principů shiatsu, bioenergetiky, tantry a systému čaker. Pomocí slov, doteků, soucítění a přítomného vědomí vám pomáhá dotýkat se vaší životní esence.

Dílna je intenzivní (sobota a neděle 10 – 18h). Její součástí je i sobotní ranní meditace Dýchání do čaker od 8.30 – 9.30 hod., která není povinná a můžou na ni přijít i ti, kteří se semináře nezúčastní.

Cena 2 100 Kč za celou dílnu a 100 Kč za sobotní meditaci Dýchání do čaker. Pro ty, kteří se již zúčastnili dvou večerních setkání na toto téma, je cena 1 500 Kč. Pro rezervaci třeba uhradit předem.

DRUNA – NÁHORNÍ PLANINA, Karlovo náměstí 24, Praha 1.
Více informací na druna@druna.cz nebo na tel.: +420 725 449 409 (Bára)

Fotogalerie

Tantra Salon Praha - Pavlína 1 Tantra Salon Praha - Markéta 1 Tantra Salon Praha - Pavlína 2 Tantra Salon Praha - Markéta 2

Malé občerstvení

Příjemné prostředí

Intimní atmosféra

Masážní oleje nejvyšší kvality

Přátelští a kvalifikovaní terapeuti se zkušenostmi

Osobní přístup

Nabídka práce

Hledá se certifikovaná masérka se zkušenostmi v masážích. Své životopisy s fotografií zasílejte na info@tantrasalon.cz.
Nabízíme práci v hezkém a přátelském prostředí.
Nástup možný ihned.

Reference

 • Pavlina my dear,
  unfortunately is finished... but I will return asap! A tantra massage what you have done me last afternoon, is in absolute one of the two best that I has received in the last 10 years (and they have been many, as I have told you): You are really great! I had received what was mine desires, sensuality and relax, but with a performance to the top of the top. I work now to plan my next ,really next, trip to find again your magic hands.
  Talk to you soon.
  Herman
 • Dobrý den,
  tantramasáž jsem dostala dárkem k vánocům. Sice jsem o ní slyšela od kamarádek, ale i tak jsem si nebyla jista, do čeho jdu ,prostředí mě příjemně překvapilo, přítmí, svíčičky, krásná vůně, stylová hudba, příjemná a sympatická dívka. Chvíli jsme si povídali a pak následovala nádherná masáž, bezva jsem si odpočinula a uvolnila se. Bylo to super! Myslím, že něco tak krásného by si zasloužila každá žena a ne jenom jednou za život. Až se zase v práci budou ptát, co si přeji k vánocům, vím, co odpovím.
  Děkuji, Markétko!
  Alena B.