Tel.: (00420) 734 719 165

Tantra masáže - Tantra Salón Praha

Terapeutická Tantra Masáž - Cestička Do Ráje

Cílem této tantrické masáže je pomocí terapie a práce s tělem odkrýt vnitřní postoje a následně je transformovat. Tyto vnitřní postoje můžou být příčinou neuspokojivého intimního života.

Intimita, milování, prožívání sexuality jsou někdy provázeny nepříjemnými pocity a někdy ani nevíme odkud jsou. Možná se nám je daří „překonat,“ nicméně nás stále omezují.

terapeuticka-masaz

Takto to je proto, protože naše tělo je jako deník, kam se zapisují všechny zážitky a emoce. A z bolestně prožitých zkušeností a traumat se do našich buněk a tkání zapisují stopy, které blokují naši přirozenost, naši energii.

Naplněná intimita a sexuální a partnerský život jsou důležité součásti pocitu štěstí a spokojenosti, patří mezi naše základní potřeby. Společnost je často mytizuje nebo tabuizuje a překrucuje, a to, co nám chybí, je důvěrný, upřímný, otevřený přístup. Díky Terapeutické tantra masáži Cestička do Ráje, pomocí terapie pozornosti a těla, vědomého doteku, dechu a bezpečného prostoru vracíme těmto částem našeho těla i duše živost, smysl a integritu.

Součástí tohoto setkání je rozhovor a stanovení záměru. Podle potřeby lze spojit terapeutickou tantra masáž s léčivou tantra masáží.

Terapeutická Tantra Masáž Cestička do Ráje 150 min/ 4500,- CZK

Autorem článku o Terapeutické tantra masáži je Markéta

Fotogalerie

Tantra Salon Praha - Pavlína 1 Tantra Salon Praha - Markéta 1 Tantra Salon Praha - Pavlína 2 Tantra Salon Praha - Markéta 2

Malé občerstvení

Příjemné prostředí

Intimní atmosféra

Masážní oleje nejvyšší kvality

Přátelští a kvalifikovaní terapeuti se zkušenostmi

Osobní přístup

Nabídka práce

Hledá se certifikovaná masérka se zkušenostmi v masážích. Své životopisy s fotografií zasílejte na info@tantrasalon.cz.
Nabízíme práci v hezkém a přátelském prostředí.
Nástup možný ihned.

Reference

 • Pavlina my dear,
  unfortunately is finished... but I will return asap! A tantra massage what you have done me last afternoon, is in absolute one of the two best that I has received in the last 10 years (and they have been many, as I have told you): You are really great! I had received what was mine desires, sensuality and relax, but with a performance to the top of the top. I work now to plan my next ,really next, trip to find again your magic hands.
  Talk to you soon.
  Herman
 • Dobrý den,
  tantramasáž jsem dostala dárkem k vánocům. Sice jsem o ní slyšela od kamarádek, ale i tak jsem si nebyla jista, do čeho jdu ,prostředí mě příjemně překvapilo, přítmí, svíčičky, krásná vůně, stylová hudba, příjemná a sympatická dívka. Chvíli jsme si povídali a pak následovala nádherná masáž, bezva jsem si odpočinula a uvolnila se. Bylo to super! Myslím, že něco tak krásného by si zasloužila každá žena a ne jenom jednou za život. Až se zase v práci budou ptát, co si přeji k vánocům, vím, co odpovím.
  Děkuji, Markétko!
  Alena B.