Tel.: (00420) 734 719 165

Tantra masáže - Tantra Salón Praha

O Tantra Salonu

Tantra Salon Praha „Magické Ruce“

 

je salon který učí lidi rozvíjet sexualitu do nejvyšších možných rozměrů dle taoistických a tantrických učení. Snažíme se co jak nejjednodušším způsobem podávat lidem nástroje k docílení toho nejspokojnějšího intimního života.

 • podporujeme rozvoj Vaší vlastní sexuality
 • učíme taoistické techniky pomocí kterých se naučíte docílit celotělových a multi orgasmů
 • učíme jak pomocí cvičení se sexuální energií posílit své zdraví
 • nabízíme poradenství a léčení v případě problémů se sexualitou

Zdraví, sexualita a psychika jsou velice propojené a navzájem se ovlivňují, proto je v některých případech třeba zahrnout práci s těmito faktory. Tantra Salon Praha pomocí technik práce se sexuální energií, tradiční čínské medicíny a terapie rozvíjí Vaši sexualitu a také zároveň podporuje Vaše zdraví, Vaši psychickou vyrovnanost, duchovní růst, životní vitalitu, kreativitu a celkovou kvalitu života. Jedině takhle dosáhnete těch nejhlubších možných prožitků a uspokojení v intimním, duchovním i osobním životě.

Své poznatky čerpáme hlavně z tradiční čínské medicíny, akupunkturního – energetického systému, fytoterapie, systému čaker, bioenergetiky, západního pojetí anatomie a fyziologie, terapeutických tantra seminářů, různých meditačních technik a Tao cvičení jako např. sexuální kungfu či Qigong.

Proč magické ruce?

Mnoho lidí mi nezávazně na sobě řeklo, že se cítí v dobrých rukou nebo že mám velice dobré ruce. Někteří použili slovní spojení magické ruce. Na základě těchto názorů vznikl druhý název Magické Ruce.

Co Vás v Tantra Salonu čeká:

Tantra masáže
​Malé občerstvení
Příjemné prostředí, které bylo navržené architekty pro relaxaci
Intimní atmosféra je zvýrazněna vonnými svíčkami a relaxační hudbou
K masáži je používaná směs přírodních BIO olejů nejvyšší kvality bez chemických přísad či umělých aromat
Přátelští a kvalifikovaní terapeuti se zkušenostmi v masážích
Osobní přístup

 

Tantra Salon Praha je salón zaměřený na péči o zákazníka. Snažíme se vytvořit bezpečné a příjemné prostředí, kde můžete opustit své každodenní starosti, uvolnit se masáži, terapii či léčení a načerpat vnitřní sílu.
Záleží nám na Vaší spokojenosti.

Fotogalerie

Tantra Salon Praha - Pavlína 1 Tantra Salon Praha - Markéta 1 Tantra Salon Praha - Pavlína 2 Tantra Salon Praha - Markéta 2

Malé občerstvení

Příjemné prostředí

Intimní atmosféra

Masážní oleje nejvyšší kvality

Přátelští a kvalifikovaní terapeuti se zkušenostmi

Osobní přístup

Nabídka práce

Hledá se certifikovaná masérka se zkušenostmi v masážích. Své životopisy s fotografií zasílejte na info@tantrasalon.cz.
Nabízíme práci v hezkém a přátelském prostředí.
Nástup možný ihned.

Reference

 • Pavlina my dear,
  unfortunately is finished... but I will return asap! A tantra massage what you have done me last afternoon, is in absolute one of the two best that I has received in the last 10 years (and they have been many, as I have told you): You are really great! I had received what was mine desires, sensuality and relax, but with a performance to the top of the top. I work now to plan my next ,really next, trip to find again your magic hands.
  Talk to you soon.
  Herman
 • Dobrý den,
  tantramasáž jsem dostala dárkem k vánocům. Sice jsem o ní slyšela od kamarádek, ale i tak jsem si nebyla jista, do čeho jdu ,prostředí mě příjemně překvapilo, přítmí, svíčičky, krásná vůně, stylová hudba, příjemná a sympatická dívka. Chvíli jsme si povídali a pak následovala nádherná masáž, bezva jsem si odpočinula a uvolnila se. Bylo to super! Myslím, že něco tak krásného by si zasloužila každá žena a ne jenom jednou za život. Až se zase v práci budou ptát, co si přeji k vánocům, vím, co odpovím.
  Děkuji, Markétko!
  Alena B.