Tel.: (00420) 734 719 165

Tantra masáže - Tantra Salón Praha

SEXUÁLNÍ ENERGIE

Sexuální energie neboli Ting cchi je nejsilnější energie jaká existuje. Znamená dynamickou elektromagnetikou sílu, která oživuje hrubomolekulární součásti každého těla. Navyšování sexuální energie posiluje vaši tvořivost a duchovní růst. Sexuální neboli životodárná energie má omlazující, povzbuzující a uzdravující účinky. Díky pravidelné práci se sexuální energií můžete dosáhnout vysoké životní vitality, optimálního zdraví a prodloužení života.

TANTRA

Tantra je filosofický směr který se zaměřuje na vnitřní a duchovní rozvoj mužů, žen i párů a vztahů jako takových. Pomocí tantrických meditačních technik, terapeutických technik, fyzických i dechových cvičení a dalších nástrojů se člověk učí přistupovat sám k sobě s respektem, úctou a přijímat své tělo i charakter takové jaké jsou a milovat je. Tohle automaticky vede k přijetí a respektování druhých lidí které potkáváme či situací do kterých se dostáváme.
Tantra učí lidi jak být přirozenými. Sexualita je přirozená a ještě k tomu velice zdravá. Tantra učí umění pracovat s vlastní sexuální energií. Rozvinutí tohoto umění vede nejen k hlubokým prožitkům, ale také k optimálnímu zdraví, psychické vyrovnanosti, duchovnímu růstu a dlouhověkosti.
V neposlední řadě tantra učí práci s ženskou energií a rozvíjí spojení se svou ženskou podstatou jako jsou ladnost, vnítřní krása, něha a intuice. Tantrická práce s mužskou energií učí se spojit se svou mužskou stránkou a rozvíjet například vnitřní sílu, odhodlání, soutěživost, logiku.

Fotogalerie

Tantra Salon Praha - Pavlína 1 Tantra Salon Praha - Markéta 1 Tantra Salon Praha - Pavlína 2 Tantra Salon Praha - Markéta 2

Malé občerstvení

Příjemné prostředí

Intimní atmosféra

Masážní oleje nejvyšší kvality

Přátelští a kvalifikovaní terapeuti se zkušenostmi

Osobní přístup

Nabídka práce

Hledá se certifikovaná masérka se zkušenostmi v masážích. Své životopisy s fotografií zasílejte na info@tantrasalon.cz.
Nabízíme práci v hezkém a přátelském prostředí.
Nástup možný ihned.

Reference

 • Pavlina my dear,
  unfortunately is finished... but I will return asap! A tantra massage what you have done me last afternoon, is in absolute one of the two best that I has received in the last 10 years (and they have been many, as I have told you): You are really great! I had received what was mine desires, sensuality and relax, but with a performance to the top of the top. I work now to plan my next ,really next, trip to find again your magic hands.
  Talk to you soon.
  Herman
 • Dobrý den,
  tantramasáž jsem dostala dárkem k vánocům. Sice jsem o ní slyšela od kamarádek, ale i tak jsem si nebyla jista, do čeho jdu ,prostředí mě příjemně překvapilo, přítmí, svíčičky, krásná vůně, stylová hudba, příjemná a sympatická dívka. Chvíli jsme si povídali a pak následovala nádherná masáž, bezva jsem si odpočinula a uvolnila se. Bylo to super! Myslím, že něco tak krásného by si zasloužila každá žena a ne jenom jednou za život. Až se zase v práci budou ptát, co si přeji k vánocům, vím, co odpovím.
  Děkuji, Markétko!
  Alena B.